Ламінатор NEOR 320

Відгуки:
(0)
  • Код товару: 320
  • Наявність: В наявності
2 869грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Безкоштовна доставка

для бюджетних організацій

Допомога в підготовці

тендерної документації

Оплата за договором

безготівковий розрахунок

Цей ламінатор відмінно підійде для активного використання в школі, офісі чи вдома. Підтримує холодне та гаряче ламінування. При гарячому ламінуванні набуває стану готовності до роботи за 3-5 хв.

Ручна система подачі документу запобігає перекошенню та зменшує можливість згинання паперового носія. Навіть при виникненні форс-мажорної ситуації, ламінатор NEOR 320, оснащений функцією реверсу та передбачена можливість розжимання валів. Ці функції дозволять вийняти матеріал з ламінатору без шкоди для документу та приладу.
NEOR 320 оснащений 4 валами, тобто дві пари, що забезпечує більшу якість ламінування, підтримує пакетну технологію та розмір документів до А3 включно.

Ламінатор має гарну швидкість ламінування 300 мм/хв та широкий діапазон товщини матеріалів: для плівки ― 80 – 250 мкм (забезпечить різну ступінь гнучкості ламінованого документу); для паперового носія ― 1 мм (забезпечується робота з досить цупким папером ― майже картоном). Регулятор температури дозволяє обрати оптимальну температуру для раціонального використання приладу.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.