Шановні клієнти Магазин тимчасово не працюєпросимо вибачення за незручності! З повагою команда Edumart

Документ-камера NEOR N700(S600)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: NEOR
  • Код товару: N700
  • Наявність: Немає в наявності
0грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Безкоштовна доставка

для бюджетних організацій

Допомога в підготовці

технічного завдання

Оплата за договором

безготівковий розрахунок

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Часто виникає необхідність, наприклад під час відеоконференції передачі зображень документів (оригіналів на папері) у вигляді телевізійного сигналу або в якій-небудь іншій цифровій формі.
Документ камера NEOR N700/S600 або, як ще називають такі прилади — презентер, з легкістю візуалізує інформацію, відсканує та зробить знімок завдяки 5 мегапіксельній камері. Запис відео можливий з фреймрейтом 15 кадрів/сек. у форматі AVI або WMV.
Незамінний помічник документ-камера NEOR N700/S600 позбавляє проблем, коли немає сканера документів. Навіть формат А3 не проблема, бо шарнірна конструкція дозволяє розтошувати окуляр камери на оптимальній відстані для охоплення усієї площі сканування.
За допомогою данного презентера у вас не виникне труднощів з виведенням чіткого зображення з глибиною кольору 24 біта на проектор, LCD-панель, інтерактивну дошку тощо.
Живлення документ камера отримує за допомогою лише одного кабелю USB 2.0, цього вистачає не тільки на передачу даних а й для дії LED-підсвітки, коли необхідно уникнути темних місць на документі або недостатнього освітлення в приміщенні.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.